İsrail Topçu Birlikleri Nusayrat Mülteci Kampı’ndaki Okulu Bombaladı

Görgü Tanıklarından Gelen Bilgilere Göre:

İsrail topçu birliklerinin, Nusayrat Mülteci Kampı bölgesindeki UNRWA okulunu bombaladığı ve okulda ciddi hasara yol açtığı belirtildi.

Can Kaybı Yaşanmadı

Saldırıda herhangi bir can kaybı yaşanmazken, sağlık kaynakları, İsrail’in son saatlerde Nusayrat Mülteci Kampı’nın kuzeyindeki bölgeleri hedef alan bir dizi hava ve topçu saldırısı düzenlediğini ve çok sayıda Filistinlinin yaralandığını bildirdi.

İkinci Bombardıman Olayı

Bu, İsrail’in “Yeni Kamp Ortak İlköğretim Okulu” adını taşıyan okula 24 saatten kısa süre içinde düzenlediği ikinci bombardıman oldu. Gazze’deki Sivil Savunma ekipleri, dün akşam İsrail topçu birliklerinin Nusayrat Mülteci Kampı’ndaki aynı okulu hedef alması sonucu çok sayıda ölü ve yaralı olduğunu duyurmuştu.

Saldırılar Devam Ediyor

İsrail, 10 Nisan’dan bu yana Nusayrat Mülteci Kampı’nın kuzeybatısındaki bölgelere çok sayıda kişinin öldüğü ve yaralandığı saldırılar düzenliyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. İsrail Topçu Birlikleri Nusayrat Mülteci Kampı’ndaki Okulu Bombaladı için yorumda bulun

    İsrail Topçu Birlikleri Nusayrat Mülteci Kampı’ndaki Okulu Bombaladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İsrail Topçu Birlikleri Nusayrat Mülteci Kampı’ndaki Okulu Bombaladı için ilk yorumu yapabilirsin.