Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Esnaf Ziyaretinde

Mansur Yavaş ve Erdal Beşikçioğlu Etimesgut’ta Esnafı Ziyaret Etti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP’nin adayı Mansur Yavaş, bugün CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı sanatçı Erdal Beşikçioğlu ile birlikte Etimesgut’ta esnaf ziyaretinde bulundu.

Yorulmayın Bu İş Bitti Diyen Esnafa Mansur Yavaş’tan Anlamlı Yanıt

Esnafa hayırlı işler dileyen Yavaş, bir esnafın “Yorulmayın bu iş bitti” sözüne “Yorulma değil, bu vesileyle sizleri görmüş oluyoruz” yanıtını verdi. Yavaş ve Beşikçioğlu esnaf ziyaretinde vatandaşlarla fotoğraf da çektirdi.

İnşallah Ankara’daki Büyük Değişimi Hep Beraber Gerçekleştireceğiz

Esnaf ziyaretinin ardından Etimesgut Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret eden Yavaş, “Hayırlı uğurlu olsun seçim dönemimiz. Başarılar diliyoruz. İnşallah Ankara’daki büyük değişimi hep beraber gerçekleştireceğiz. Büyükşehir inşallah devam ediyor ilçelerin hepsi de arkamızdan geliyor. İnşallah mecliste sorun yaşamayacağız, bütün hedefimiz o. Erdal başkanım ile el ele vererek çok güzel işler yapacağız” şeklinde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Esnaf Ziyaretinde için yorumda bulun

    Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Esnaf Ziyaretinde için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Esnaf Ziyaretinde için ilk yorumu yapabilirsin.