Soundcore Hoparlörler, Yılbaşı Partilerini Dilediğiniz Yere Taşıyor

Kullanıcılarını akıllı ve yüksek performanslı ürünlerle buluşturan Anker, yılın en çok beklenen etkinliklerinden yılbaşı partilerinin de vazgeçilmezi olmaya aday. Bulunduğu her ortamda parti havası yaratan Anker Soundcore hoparlörleri, renkli ışıkları ve Partycast teknolojisi sayesinde yılbaşı gecesini ışıklı bir şölene çeviriyor. 

 

Yılın en çok beklenen, en büyük hazırlık yapılan ve en çok eğlenilen dönemi için geri sayım başladı. 2022’ye veda edeceğimiz ve 2023’e merhaba diyeceğimiz yılbaşı gecesi için planlar yapılıyor. Kimi şehir dışında huzurlu bir kutlamayı tercih ederken, kimi ise ne olursa olsun arkadaşları ve sevdikleriyle bir arada olacak. Bu buluşmaların merkezinde her zaman partiler, partilerin merkezindeyse müzik var. Partinin konsepti, şekli ya da kalabalıklığı ne olursa olsun müziğin ortamın ruhunu değiştirdiğini unutmamak gerekiyor. Anker Soundcore hoparlörleri de tam da yılbaşı ruhunu hissettirmek için partilerde yerini almaya hazır. Partycast özelikleri sayesinde ışıklarıyla partilere renk katan Anker Rave+, Anker Rave PartyCast, Anker Rave Neo ve Anker SoundCore Flare 2 hoparlörleri, ortamı ışıklı bir şölene çevirmenize olanak tanıyor.

 

Yeni yıl ruhunu partinize yansıtın

Anker Soundcore’un üstün performanslı hoparlörleri müziğin ritmine göre göz kamaştırıcı ışık gösterisi yaparak bulundukları ortamı, tam bir parti havasına büründürüyor. Partycast teknolojisi ve  Soundcore uygulaması sayesinde hem birden çok hoparlör birbirine kolayca bağlanabiliyor hem de hoparlörlerin ışıkları, şarkı ile dans ederek tamamen senkronize bir ışık gösterisi yaratıyor. 

 

Yüksek kapasiteli pili sayesinde 24 saat aralıksız kulanım sunan Anker Rave+, çift 5.25 inç woofer, 2 inç tweeter ve bir bas portu ile keskin bir tiz ve büyük basa sahip 105 dB’lik bir ses gücü sağlıyor. Ayrıca IPX4 dereceli koruma teknolojisi ile de yağmur, kar ve diğer sıvılara karşı koruma sağlayarak, partilerin yarım kalmasının önüne geçiyor. Party Lighting algoritması ve bağımsız DSP’yi kullanarak müziğin ritmini kullanan hoparlör, şarkı boyunca dans eden tamamen senkronize bir ışık gösterisi yaratıyor. 80W’lık gücüyle partilerin için muhteşem bir ses yüksekliği sağlayan Anker Rave PartyCast, tüm arka paneli kaplayan büyük boyutlu pasif radyatörü ile gerçek zamanlı olarak geliştirilmiş derin ve yoğun basları ortaya çıkartıyor. 18 saatli çalma süresine sahip cihaz, ışık şovu ve Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilen ses kalitesiyle kullanıcılarına uzun süren eğlenceli partiler vadediyor. Dahili tutacağı sayesinde kolay taşınabilir yapıya sahip Anker Rave Neo, tweeter ve woofer’ı çıkışları ile 98dB’lik bir ses gücü sağlıyor, IPX7 dereceli koruması ile sıvılara karşı dayanıklılığı bulunan cihaz, 18 saatli çalma süresine de sahip. Küçük ve kolay taşınabilir yapıya sahip Anker SoundCore Flare 2 ise çift sürücüsü ve pasif radyatörü sayesinde 360 derece her yöne yayılan 20W’lık bir ses sağlıyor. 12 saatlik çalma süresine sahip olan cihaz, hızlı şarj girişi sayesinde 3.5 saat gibi kısa bir sürede yüzde yüz şarj oluyor. Soundcore uygulaması üzerinden kontrol edilebilen 6 farklı ışık moduyla da atmosferin kontrolünü elinize almanıza olanak tanıyor. 

 

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Soundcore Hoparlörler, Yılbaşı Partilerini Dilediğiniz Yere Taşıyor için yorumda bulun

    Soundcore Hoparlörler, Yılbaşı Partilerini Dilediğiniz Yere Taşıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Soundcore Hoparlörler, Yılbaşı Partilerini Dilediğiniz Yere Taşıyor için ilk yorumu yapabilirsin.