Fenerbahçe Başkanlık Seçimlerinde Ali Koç ve Aziz Yıldırım Yarışıyor

Fenerbahçe Başkanlık Seçimi Tarihi Belli Oldu

Fenerbahçe’de heyecan dorukta! Kulübün geleceğini belirleyecek başkanlık seçimleri, taraftarlar ve futbolseverler tarafından merakla bekleniyor. Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 30-31 Mayıs 2024 tarihlerinde saat 10.00’da, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamazsa, 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde aynı yer ve saatte ikinci bir toplantı yapılacak.

Ali Koç’un Yönetim Listesi

Ali Koç’un yönetim kurulu listesinde şu isimler yer alıyor: Hamdi Akın, Hulusi Belgü, Nevres Erol Bilecik, Hüseyin Bozkurt, Mehmet Salih Dereli, Esin Güral Argat, Ali Acun Ilıcalı, Korkut Nedim Keçeli, Ahmet Ketenci, Burak Çağlan Kızılhan, Acar Sertaç Komsuoğlu, Sait Ergun Özen, Fethi Pekin, Mustafa Hakan Safi.

Aziz Yıldırım’ın Yönetim Listesi

Aziz Yıldırım’ın yönetiminde ise şu isimler bulunuyor: Mithat Yenigün, Mahmut Nedim Uslu, Cengiz Erdem, Nihat Özbağı, İlhan Yüksel Ekşioğlu, Mehmet İman, Ahmet Önder Fırat, Fatih Öztürk, Murat Salar, Mehmet Selim Kosif, Batuhan Özdemir, Ömer Onan, Hande Tibuk, Ahmet Özokur, Emin Selim Akgül, Mustada Aydın Acun, Emrah Tünay, Mehmet Engin Özturan, Kemal Fatih Aslan, Berkay Erdim, Tuna Akın.

İki Başkan Adayının Farklı Teknik Direktör Adayları

Ali Koç’un öncelikli teknik direktör adayı, Milan’dan ayrılan 58 yaşındaki Stefano Pioli olarak belirtiliyor. Diğer yandan, Aziz Yıldırım ise Jose Mourinho’yu tercih ediyor. Ali Koç, sezon sonunda İsmail Kartal’la devam edip etmeyeceğine karar verecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Fenerbahçe Başkanlık Seçimlerinde Ali Koç ve Aziz Yıldırım Yarışıyor
  1. Fenerbahçe Başkanlık Seçimlerinde Ali Koç ve Aziz Yıldırım Yarışıyor için yorumda bulun

    Fenerbahçe Başkanlık Seçimlerinde Ali Koç ve Aziz Yıldırım Yarışıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenerbahçe Başkanlık Seçimlerinde Ali Koç ve Aziz Yıldırım Yarışıyor için ilk yorumu yapabilirsin.