A Milli Takım Teknik Direktörü Montella ve Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Arveladze Riva’da Buluştu

Vincenzo Montella ve Şota Arveladze, Hasan Doğan Tesisleri’nde Görüştü

A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella, VavaCars Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Şota Arveladze ile Riva’daki Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde bir araya geldi.

Fikir Alışverişi ve Hediye Forma

TFF’den yapılan açıklamaya göre, Montella ve Arveladze, Süper Lig’de oynanan futbol ve takımın son durumu hakkında fikir alışverişinde bulundu. Görüşmenin ardından Arveladze, Montella’ya üzerinde isminin yazılı olduğu **Fatih Karagümrük forması** hediye etti.

Antrenmanı Takip ve Sohbet

Montella, daha sonra antrenman sahasına giderek futbolcularla selamlaştı. VavaCars Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma ve Asbaşkan Serkan Hurma ile sohbet eden A Milli Takım Teknik Direktörü, idmanın tamamını takip etti.

Katılımcılar

Arveladze ve Montella görüşmesinde VavaCars Fatih Karagümrük Sportif Direktörü Umut Köse, A Milli Takım Yardımcı Antrenörü Selçuk Şahin, A Milli Takım Atletik Performans Antrenörleri Pierpaolo Polino ve Vural Durmuş ile A Milli Takım Analiz Antrenörü Okan Aydıner de yer aldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • A Milli Takım Teknik Direktörü Montella ve Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Arveladze Riva’da Buluştu
  1. A Milli Takım Teknik Direktörü Montella ve Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Arveladze Riva’da Buluştu için yorumda bulun

    A Milli Takım Teknik Direktörü Montella ve Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Arveladze Riva’da Buluştu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak A Milli Takım Teknik Direktörü Montella ve Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Arveladze Riva’da Buluştu için ilk yorumu yapabilirsin.