Kayseri Melikgazi'ye yepyeni çehre

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 2023 yılı ilkbaharında birçok mahallede yaya kaldırımı, otopark ve çevre düzenleme çalışması gerçekleştireceklerini söyledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Mahallelerde gerçekleştirilen alt yapı çalışmaları neticesinde yollarda yeniden bakım ve onarım yapıldığı hatırlatan Kayseri’nin Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, ”Melikgazi her geçen gün düzenli ve imarlı bir şekilde büyümekte ve gelişmektedir. Gelişen ve büyüyen semtlerde yeni yollar açılmakta veya var olan yolları da genişletiyoruz. Sezonun başlamasıyla aciliyeti olan mahallelerin önceliğine göre yaya yolu, otopark ve çevre düzenlemesi çalışması yapılmak üzere ihale bölge böle ihaleye çıkıyoruz.

Esentepe, Eğribucak, Altınoluk, Gesi, İldem, Mimarsinan, Germir, Yıldırım Beyazıt ve Köşk Mahallelerinde yapılacak çalışma ile bu semtlerin çehresi değişecektir. Gelişen bu alanlarda otopark önemli çünkü yerleşim alanları her gün artmaktadır. Bu çalışmamız yapılan işin daha sağlam olması için diğer kurum ve kuruluşlar ile ortak çalışma yerine getirilecektir. Yapılan çalışmalarımız bölge halkına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kayseri Melikgazi'ye yepyeni çehre için yorumda bulun

    Kayseri Melikgazi'ye yepyeni çehre için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kayseri Melikgazi'ye yepyeni çehre için ilk yorumu yapabilirsin.