Düzce, Kahramanmaraş Türkoğlu ile ‘kardeş kent’ oldu

Düzce Belediye Meclisi, aldığı kararla Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesi ile ‘kardeş kent’ iş birliğine yönelik ilk adımı attı.

Sinem DEMİR / DÜZCE (İGFA) – Düzce Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısını Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirdi.

19 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, Kahramanmaraş’ın Türkoğlu İlçesi ile Düzce Belediyesi arasında kardeş Kent iş birliği kurulması maddesi oy birliği ile kabul edildi.

Mecliste, depremin ardından Düzce’ye gelen depremzedelerin toplu ulaşım hizmetlerinden ücretsiz faydalandırılması, depremden etkilenen vatandaşlara esbet yönelik su aboneliği işlemlerinden depozito bedeli alınmaması, Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ek ödenek aktarılması, norm kadro derece ve unvan değişiklikleri, Erasmus projesi çerçevesinde yurtdışı görevlendirme ile taşıt ve bitüm tankı alımı plan esbet giriş ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Düzce, Kahramanmaraş Türkoğlu ile ‘kardeş kent’ oldu için yorumda bulun

    Düzce, Kahramanmaraş Türkoğlu ile ‘kardeş kent’ oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Düzce, Kahramanmaraş Türkoğlu ile ‘kardeş kent’ oldu için ilk yorumu yapabilirsin.