Yazar İbrahim Yıldırım, Manisalı okurlarıyla buluştu

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında yazar İbrahim Yıldırım imza gününde okuyucuları ile buluştu. Yıldırım’a Demirci’nin tanıtılmasına sağladığı katkı nedeniyle ‘Kent Şükran Beratı’ takdim edildi.

MANİSA (İGFA) – Yazar İbrahim Yıldırım’ın, ‘Demircili Galislerin Hafız Ahmet Rüştü’nün Milli Mücadele Günlüğü’ adlı kitabının imza günü Manisa Büyükşehir Belediyesi Fatih Sergi Salonu’nda gerçekleştirildi.

İmza Günü etkinliğine Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fevzi Yüksel, Demirci Akıncıları Derneği Başkanı Hüseyin Kıncı ve okuyucular katıldı.

İmza gününe katılanlara kitapları hakkında bilgiler veren Yazar İbrahim Yıldırım, kitaplarını okuyucuları için imzaladı.

Yıldırım, Demirci’nin tanıtımına sağladığı katkılar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e de teşekkür etti. İmza günü etkinliğinde Demirci Akıncıları Derneği Başkanı Hüseyin Kıncı tarafından Demirci’nin tanıtılmasına sağladıkları katkı nedeniyle Yazar İbrahim Yıldırım’a, Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay tarafından da Milli Mücadele kahramanı Parti Pehlivan’ın torunu Mehmet Baskak’a ‘Kent Şükran Beratı’ takdim edildi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Yazar İbrahim Yıldırım, Manisalı okurlarıyla buluştu için yorumda bulun

    Yazar İbrahim Yıldırım, Manisalı okurlarıyla buluştu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yazar İbrahim Yıldırım, Manisalı okurlarıyla buluştu için ilk yorumu yapabilirsin.