CHP’nin ‘İktidar Yolunda CHP Belediyeciliği Çalıştayı’ Sürüyor

Basına Kapalı Devam Ediyor

CHP’de dün başlayan ‘İktidar Yolunda CHP Belediyeciliği Çalıştayı’, bugün de basına kapalı olarak devam etti. Belediye başkanları ve il başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen çalıştayın ikinci gününde Mersin, Aydın, Antalya, Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanları ile Genel Sekreter Selin Sayek Böke sunum yaptı.

Özel Kapanış Konuşması Yapıldı

Sunumların ardından CHP Genel Başkanı Özgür Özel, çalıştayın kapanış konuşmasını yaptı. Özel’in belediyelere yapılacak atamalarda liyakat ilkesine uygun davranılması ve partiye zarar verecek davranışlardan uzak durulması konusunda uyarılarda bulunduğu belirtildi. Genel Merkez bünyesinde yerel yönetimlere dönük yeni bir yapılanmanın olacağını kaydeden Özel’in, belediyeler arasında koordinasyonun sağlanması gerektiğini ifade ettiği kaydedildi.

Erdoğan İle Görüşme Planı

Çalıştayda ayrıca belediye başkanlarının öneri ve taleplerini dinleyen Özel’in, genel yönetimi ilgilendiren sorunları Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gerçekleştireceği toplantıda gündeme getireceği de belirtildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. CHP’nin ‘İktidar Yolunda CHP Belediyeciliği Çalıştayı’ Sürüyor için yorumda bulun

    CHP’nin ‘İktidar Yolunda CHP Belediyeciliği Çalıştayı’ Sürüyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak CHP’nin ‘İktidar Yolunda CHP Belediyeciliği Çalıştayı’ Sürüyor için ilk yorumu yapabilirsin.