Galatasaray Başkanı Dursun Özbek 1905 GSYİAD Ödül Töreninde Açıklamalarda Bulundu

GSYİAD’ın Düzenlediği Ödül Töreninde Konuşan Dursun Özbek

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 1905 GSYİAD‘ın düzenlediği “Galatasaray’da Yılın Sporcusu” Ödül Töreni’nde önemli açıklamalarda bulundu.

Aktivitelerin Birlik ve Beraberliğe Katkısı

Dursun Özbek, yaptığı açıklamada GSYİAD‘ı Galatasaray’ın önemli bir kuruluşu olarak nitelendirerek, bu tür aktivitelerin birlik ve beraberliğe katkı sağladığını vurguladı. Özbek, Galatasaray‘ın başarısının sporcuların ve teknik heyetin emeğine dayandığını belirtti.

Yönetimde Değişim Süreci

Dursun Özbek, 25 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde yeni bir yönetimin iş başında olacağını ifade ederek, bugüne kadar formayı terleten sporcuların önünü açmak için ellerinden gelenin yapıldığını ve amatör şubelere de gereken desteğin sağlandığını dile getirdi.

Saha Dışına Çıkmadık

Özbek, sonlandırmak üzere oldukları zorlu sezonu değerlendirirken, saha içinde kalmaya ve mücadeleyi saha dışına çıkarmamaya özen gösterdiklerini belirtti. Bu doğrultuda, saha dışında kavgaya yer olmadığını vurguladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Galatasaray Başkanı Dursun Özbek 1905 GSYİAD Ödül Töreninde Açıklamalarda Bulundu
  1. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek 1905 GSYİAD Ödül Töreninde Açıklamalarda Bulundu için yorumda bulun

    Galatasaray Başkanı Dursun Özbek 1905 GSYİAD Ödül Töreninde Açıklamalarda Bulundu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galatasaray Başkanı Dursun Özbek 1905 GSYİAD Ödül Töreninde Açıklamalarda Bulundu için ilk yorumu yapabilirsin.