sahibinden.com’un İkinci El Alışveriş Festivali başladı

11 – 16 Aralık tarihlerinde İkinci El & Sıfır Alışveriş Kategorisi’nde sahibinden.com’luları onlarca hediyeden birini kazanma fırsatı bekliyor: 

 

sahibinden.com, kullanmadığı eşyaları komisyonsuz satışa çıkararak, ihtiyacı olan ürünleri almak isteyenleri İkinci El Alışveriş Festivali’nde buluşturuyor. 11 – 16 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan İkinci El Alışveriş Festivali’nde katılımcıları ilan verdikçe onlarca hediyeden birini kazanma şansı, seçili kategorilerde geçerli 50 Hizmet Bedeli indirimi, sosyal medyada severek takip ettikleri isimlerin ürünlerine sahip olma fırsatı bekliyor.

 

Türkiye’de alıcı ve satıcıların sevilen buluşma noktası olan sahibinden.com’un İkinci El Alışveriş Festivali başladı. Sosyal medyanın sevilen isimlerinden Cansu Dengey, Hakan Kütahya, İrem Akdemir, Merve Özkaynak, Umut Eker ve daha birçok ismin  ürünlerini satışa çıkaracağı İkinci El Alışveriş Festivali 11-16 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Ayrıca “İkinci El & Sıfır Alışveriş Kategorisi”nde en az 5 ilan vererek çekilişe başvuran kullanıcılar; 5 adet iPhone 13, 25 adet İkinci Nesil Apple Airpod Kulaklık veya 50 adet 1.000 TL’lik Migros Dijital Alışveriş Kodu hediyelerinden birini kazanma şansı yakalıyor. 2 milyonun üzerinde aktif ilanın yer aldığı “İkinci El & Sıfır Alışveriş Kategorisi”nde ilan verilen eşyaların Giyim, Anne Bebek veya Ev Dekorasyonu alt kategorilerinde olması durumunda çekiliş hakkı ikiye katlanıyor. Çekilişi kazanan şanslı isimlerin listesi, 28 Aralık 2022 tarihinde sahibinden.com’da yayınlanacak.

 

S-Param Güvende’yi tercih edenler taksitli ödemeden kolay iadeye kadar pek çok ek hizmete erişebiliyor

İkinci El Alışveriş Festivali süresince; Giyim, Anne ve Bebek, Ev Dekorasyon, Cep Telefonu ve Bilgisayar alt kategorilerinde 50 TL ve üzeri ilanlar üzerinden S-Param Güvende hizmeti kullanılarak yapılan ikinci alışverişlerde hizmet bedelinde 50 indirim imkanı sağlanıyor. sahibinden.com’un İkinci El & Sıfır Alışveriş Kategorisinden alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar; yüz yüze veya S-Param Güvende hizmeti ile alışveriş yapma imkanı buluyor. Kullanıcıların alışveriş deneyimini zenginleştiren S-Param Güvende hizmeti; taksitli ödemeden kolay iadeye kadar pek çok yeniliği birleştirerek, tek noktadan ulaşılabilir hale getiriyor. Ürün alıcıya, anlaşmalı kargo firmasıyla ücretsiz olarak gönderiliyor. sahibinden.com tarafından Kasım ayında açıklanan verilere göre kullanıcıların S-Param Güvende ile yaptığı alışverişler 2021 yılının Kasım ayı verileriyle karşılaştırıldığında yüzde 176 arttı. sahibinden.com’un İkinci El &Sıfır Alışveriş kategorisine yoğun ilgi gösteren sahibinden.com’luların sayısı geçtiğimiz yılın Kasım ayından bu yana 26 büyüdü.

 

İkinci el kullanımı hem eşyanın hem de dünyanın ömrünü uzatıyor

İş modelinin DNA’sında sürdürülebilirliği taşıyan sahibinden.com, sürdürülebilirlik alanında farkındalık oluşturmayı amaçlıyor. sahibinden.com’un İkinci El Alışveriş Festivali ile kullanıcıları ikinci el kullanımına teşvik etmeyi amaçlayarak eşyaların yeniden kullanıma kazandırılmasına da dikkat çekiyor. sahibinden.com, iki senedir üst üste “İkinci Elin Sürdürülebilirliğe Katkısı” raporunu yayınlıyor. Link üzerinden ulaşılabilen raporlar, ikinci elin sürdürülebilirliğe katkısına dair sonuçları somut ve sayısal verilerle ortaya koyuyor ve sürdürülebilirlik alanında farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

 

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. sahibinden.com’un İkinci El Alışveriş Festivali başladı için yorumda bulun

    sahibinden.com’un İkinci El Alışveriş Festivali başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak sahibinden.com’un İkinci El Alışveriş Festivali başladı için ilk yorumu yapabilirsin.