Potanın Tarzanları tarih yazmak istiyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi (BSL) 30’uncu hafta maçında 20 Mayıs Cumartesi günü ilbet saat 15.30’da deplasmanda oynayacağı Galatasaray Nef mücadelesinin Manisa etabı hazırlıklarını tamamladı.

MANİSA (İGFA)  – Potanın Tarzanları, 20 Mayıs Cumartesi günü saat 15.30’da deplasmanda oynayacağı Galatasaray Nef maçı hazırlıklarının Manisa etabını noktaladı.

Play-off şansını son haftaya taşıyan Manisa BBSK tüm hazırlıklarını galibiyet üzerine kurdu. Manisa BBSK Başkanı Bora Çaylan da, “Biz, en başından itibaren takımımıza güveniyorduk. Sezon içerisinde yaptığımız küçük dokunuşlar sonrasında bugün geldiğimiz nokta bizim için tesadüf değil. Galatasaray’a karşı evimizde olduğu gibi deplasmanda da galip gelmek istiyoruz. Umarım yolun sonu ilbet giriş play-off olacak ve kulüp tarihimizde önemli bir başarıya daha imza atacağız” dedi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Potanın Tarzanları tarih yazmak istiyor için yorumda bulun

    Potanın Tarzanları tarih yazmak istiyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Potanın Tarzanları tarih yazmak istiyor için ilk yorumu yapabilirsin.