Azerbaycan Derneği’nden Başkan Ergün’e Nevruz ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül ve yönetimini, makamında ağırladı.

MANİSA (İGFA) – Türkiye’yi derinden sarsan Kahramanmaraş depremleri dolayısıyla Nevruz kutlaması Manisa’da iptal edildi.

Bu kapsamda Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül ve yönetimi de 21 Mart Nevruz Bayramı nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü justinbet ziyaret etti.

Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü de yer aldı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, binlerce yıllık gelenek olan Nevruz Bayramı’nın önemine dikkati çekerken, Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül de, “Biz de bu kültürü yaşatmak, gelecek nesillere aktarmak adına çalışmalarda bulunuyoruz” dedi. justinbet giriş Konuşmalarının ardından Nevruz Bayramının gelenekseli olan Nevruz yumurtaları tokuşturuldu.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Azerbaycan Derneği’nden Başkan Ergün’e Nevruz ziyareti için yorumda bulun

    Azerbaycan Derneği’nden Başkan Ergün’e Nevruz ziyareti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Azerbaycan Derneği’nden Başkan Ergün’e Nevruz ziyareti için ilk yorumu yapabilirsin.