Memduh Büyükkılıç kursiyerlerle buluştu – İGF HABER

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayserililerin takdirini toplayan Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) çalışmalarını aralıksız sürdürürken, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, KAYMEK Göz Nuru Tesisleri’ndeki kursiyerlerle bir araya geldi.

‘Yüz akımız’ dediği KAYMEK’in Göz Nuru Tesisi’ni ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, alanında uzman eğitmenler tarafından çeşitli branşlarda eğitimler verilen sınıfları tek tek gezerek kursiyerlerle sohbet etti. Büyükkılıç ayrıca kursiyerlerin el emeği ürünlerini de inceledi.

KAYMEK’in çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan Büyükkılıç, “Yüz akımız KAYMEK’imiz on binlerce vatandaşımıza ulaşan hizmetleri ve faaliyetleriyle göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Tabi ki vatandaşlarımızın da yoğun ilgisi de bizleri memnun ediyor. KAYMEK’imize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

“ÖNCE ALLAH’A SONRA SİZE DUA EDİYORUM”

Büyükkılıç, tesiste verilen eğitimlerle ilgili yetkilerden detaylı bilgi alırken, kursiyer vatandaşların da talep ve önerilerini bizzat dinledi. Tesislerde verilen hizmet ve sunulan imkânlardan dolayı Başkan Büyükkılıç’a teşekkür eden kursiyerler ise Büyükşehir’in hizmetlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Kursiyerler, Başkan Büyükkılıç’a, teşekkür ederek, “Size çok teşekkür ederiz bize bu imkânları sağladığınız için. Sizler olmasaydınız biz bunları yapamazdık. Başkanım sabah evden çıkarken önce Allah’ıma dua ediyorum bana verdiği sağlık için, sonra sizlere dua ediyorum böyle bir imkân sağladığınız için. Çaycınızdan müdürünüze kadar hepinizden çok memnunuz. Çok teşekkür ederiz” diye memnuniyetlerini ifade ettiler.

Tesisi ziyaretinde Büyükkılıç’a, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk ile daire başkanları eşlik etti.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Memduh Büyükkılıç kursiyerlerle buluştu – İGF HABER
  1. Memduh Büyükkılıç kursiyerlerle buluştu – İGF HABER için yorumda bulun

    Memduh Büyükkılıç kursiyerlerle buluştu – İGF HABER için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Memduh Büyükkılıç kursiyerlerle buluştu – İGF HABER için ilk yorumu yapabilirsin.