Manisa Terminali’nde tedbirler arttırıldı – İGF HABER

MANİSA (İGFA) –  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde yılbaşı öncesi güvenlik tedbirleri arttırıldı.

Terminallerde yılbaşı öncesi vatandaşların yoğunluğu sebebiyle mağduriyetlerin yaşanmaması için güvenlik görevlileri tarafından giriş ve çıkışlardaki tedbirler azami düzeye çıkarıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Güvenlik Şube Müdürü Selçuk Bozkurt, Manisa Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde alınan güvenlik tedbirlerini yerinde inceledi. Güvenlik personelinden çalışmalar hakkında bilgi alan Bozkurt, yeni yıllarını kutladı.

Yılbaşı öncesinde güvenlik personellerinin 24 saat görev başında olduklarını belirten Zabıta Dairesi Başkanı Evren Yıldız, terminallerde yoğunluk bitinceye kadar, yılbaşında güvenlik görevlilerinin sayılarının arttırıldığını söyledi. Yıldız, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için güvenlik görevlilerinin 24 saat görev yaptıklarını da sözlerine ekledi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Manisa Terminali’nde tedbirler arttırıldı – İGF HABER
  1. Manisa Terminali’nde tedbirler arttırıldı – İGF HABER için yorumda bulun

    Manisa Terminali’nde tedbirler arttırıldı – İGF HABER için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Manisa Terminali’nde tedbirler arttırıldı – İGF HABER için ilk yorumu yapabilirsin.