Kayseri Talas’a önemli kaynak – İGF HABER

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Belediye Meclis Salonu’nda Talas Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Güngör’ün başkanlığında gerçekleşen ihalede, geçen hafta satışa sunulan 42 daireden pazarlığa kalan 26’sının satışı yapıldı. Bahçelievler Mahallesi’nde 2+1 dairelerden 6’sının satışı gerçekleşti. Bu dairelerden toplam 9 milyon 908 bin TL gelir elde edildi. Oluşturulan bu kaynak, ilçedeki yatırım ve hizmetlerde kullanılacak.

“ALANA SATANA HAYIRLI OLSUN”

İhalede konuşan Talas Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Güngör, satışı gerçekleşen taşınmazların Talas’taki yapılacak yeni hizmet ve yatırımlara kaynak olacağını belirterek alana ve satana hayırlı olmasını diledi. Güngör, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın selamlarını ileterek katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

GELECEK HAFTA DA SATIŞA ÇIKARILACAK

Şeffaf ve katılımcı bir ortamda gerçekleşen ihalede pazarlığa kalan Bahçelievler Mahallesindeki 20 daire, 4 Ocak Çarşamba günü saat 14.00’te tekrar satışa sunulacak.

İstekliler taşınmazlarla ilgili ayrıntılı bilgi ve ihale şartnamesini Talas Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 0352 437 00 54/2440 numaralı telefonundan alabilecek.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  1. Kayseri Talas’a önemli kaynak – İGF HABER için yorumda bulun

    Kayseri Talas’a önemli kaynak – İGF HABER için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kayseri Talas’a önemli kaynak – İGF HABER için ilk yorumu yapabilirsin.