Fırat Kalkanı'nda havan tacizine karşı etkili vuruş… 7 terörist etkisiz!

Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesinde terör örgütü PKK/YPG tarafından kullanılan sözde karargah imha edildi. İlk belirlemelere göre 2’si sözde yönetici 7 terörist etkisiz hale getirildi.

ANKARA (İGFA) – Terör örgütü PKK/YPG tarafından Fırat Kalkanı bölgesindeki Cibrin Üs bölgesi ile Öncüpınar polis yerleşkesine eş zamanlı olarak havan/ÇNRA tacizi gerçekleştirildi.

Milli Savunma Bakanlığı, konuyla ilgili açıkamada tacizde asker ve polislerimiz ile üs bölgelerinde hasar zayiatın olmadığını duyurdu.

Saldırının gerçekleştirildiği yerler belirlenerek derhâl TSK unsurlarınca güçlü şekilde vurulmaya başlandığı kaydedilen açıklamada, “İlk belirlemelere göre aralarında terör örgütünün sözde 2 yöneticisinin de olduğu 7 terörist etkisiz hâle getirilmiş, sözde bir karargâh imha edilmiştir. Teröristlerin saldırı girişimlerini hiçbir zaman karşılıksız bırakmayan Mehmetçik teröristlere ait bir çok hedefi etkili şekilde vurmaya devam etmektedir” ifadeleri yer aldı.Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Fırat Kalkanı'nda havan tacizine karşı etkili vuruş… 7 terörist etkisiz!
  1. Fırat Kalkanı'nda havan tacizine karşı etkili vuruş… 7 terörist etkisiz! için yorumda bulun

    Fırat Kalkanı'nda havan tacizine karşı etkili vuruş… 7 terörist etkisiz! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fırat Kalkanı'nda havan tacizine karşı etkili vuruş… 7 terörist etkisiz! için ilk yorumu yapabilirsin.