Sason’lu şehidin 'Şehadet Belgesi' ailesinde

Pençe-Kilit operasyonu kapsamında geçtiğimiz günlerde şehit olan P.Uzm.Çvş. Faim Bozkurt’un şehadet belgesi, Batman 14. İnsansız Uçak Sistemleri (İUS) Üs Komutanı Tuğgeneral İhsan Kaplan ve Sason Kaymakamı Murat Mete tarafından ailesine takdim edildi.

BATMAN (İGFA) – Batman’da Sason Kaymakamı Murat Mete, devletin her daim şehitlerin kıymetli emanetlerinin yanında olduğunu söyledi.

“Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için can veren şehitlerimiz sayesinde bizler bu ülkede huzurla ve güvenle yaşıyoruz” diyen Kaymakam Mete, şehadet belgesinin ailesine teliminde, “Sizler bu vatan için, devletimiz için en kıymetli varlıklarınızı şehit verdiniz. Sizlerin hakkı elbette ödenemez. Bizlerde sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve her zaman sizlerin yanında olmaya gayret ediyoruz. Sizler bizim baş tacımızsınız. Bir evladınız olarak her türlü sıkıntınızda her daim emrinizdeyim” diye konuştu.

Belge takdiminde Batman 14. İUS Üs Komutanı Tuğgeneral İhsan Kaplan, ve Sason Kaymakamı Murat Mete’in yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Murat Madenüs ve kurum yöneticileri de hazır bulundu.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Sason’lu şehidin 'Şehadet Belgesi' ailesinde için yorumda bulun

    Sason’lu şehidin 'Şehadet Belgesi' ailesinde için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sason’lu şehidin 'Şehadet Belgesi' ailesinde için ilk yorumu yapabilirsin.