Manisa Turgutlu’da mezarlıklarda üst yapı çalışması

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik kapsamında, vatandaşların manevi olarak bağlı oldukları mezarlıklardaki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Mezarlıkların güvenliğinin sağlanması, eksiklerinin tamamlanması, bakım ve onarım çalışmalarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesine bağlı Urganlı Mahallesi’nde yer alan mezarlıkta kilit parke taşı döşemesi ve mezarlık etrafının tel çit ile çevrilmesi işini tamamladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya ve Mezarlıklar Dairesi Başkanı Orçun Abalı, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. İncelemeler sırasında yer alan Urganlı Mahalle Muhtarı Tarık Kayabaş, yapılan çalışmalardan dolayı Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini sunarken, “Öncelikle bizim eski mezarlığımız dolmuştu. Urganlı mahallemize yeni bir alan olarak burası tahsis edildi. İlk etapta tel örgü ve çevre düzenlemesi yapıldı. Sonrasında kilit parke taşları döşenerek, mezarlığımız kullanışlı hale geldi. Burada emek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Manisa Turgutlu’da mezarlıklarda üst yapı çalışması için yorumda bulun

    Manisa Turgutlu’da mezarlıklarda üst yapı çalışması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Manisa Turgutlu’da mezarlıklarda üst yapı çalışması için ilk yorumu yapabilirsin.