Keşan'da yerel yönetim ve siyasi partilerden kandil simidi ikramı

Edirne’nin Keşan ilçesinde Keşan Belediyesi ile AK Parti ve CHP İlçe Başkanlığı Mevlid Kandili dolayısıyla çarşı merkezi ve çeşitli noktalarda vatandaşlara kandil simidi dağıtarak kandillerini kutladı.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Ziyarette CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Disiplin Kurulu üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri esnafa kandil simidi dağıttı.

Esnafın, Mevlid Kandilini kutlayan İlçe Başkanı Çakır, “Sevgili Peygamberimizin doğduğu bu hayırlı günde; tüm İslam âleminin Mevlid Kandili’ni kutluyor, sevgi ve hoşgörünün egemen olduğu huzur ve barış dolu yarınlar diliyoruz.” İfadelerini kullandı.

KEŞAN BELEDİYESİ VE AK PARTİ KANDİL SİMİDİ DAĞITTI

Bu arada Mevlid Kandili dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda bir başka etkinlikte Keşan Belediyesi’nden geldi.

Keşan Belediyesi’nce düzenlenen organizasyonda Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Balcı ve Nuran Uslu ile AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve AK Parti İlçe yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri ile birlikte vatandaşlara kandil simidi ikram etti.

Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Balcı ve Nuran Uslu, kandil simidi ikramıyla ilgili yaptıkları açıklamada; “Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) dünyaya teşriflerinin yıldönümünü idrak ediyoruz. Sevgi ve merhamet şehri Keşan’da her canı kendimize emanet kabul eden bir anlayışla şehrimize, insanımıza ve bu şehirde yaşayan her cana hizmet etmeye gayret ediyoruz. Çok değerli hemşerilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Mevlid Kandilini tebrik ediyor, iyiliklere ve güzelliklere vesile olmasını diliyoruz” dediler.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Keşan'da yerel yönetim ve siyasi partilerden kandil simidi ikramı için yorumda bulun

    Keşan'da yerel yönetim ve siyasi partilerden kandil simidi ikramı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Keşan'da yerel yönetim ve siyasi partilerden kandil simidi ikramı için ilk yorumu yapabilirsin.