BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin baba acısı

ANKARA (İGFA) – Eskişehir’in Odunpazarı ilçesi Emek Mahallesi’ndeki evinde fenalaşan emekli imam hatip Ali İhsan Destici’nin vefat haberini alan yakınları, hastaneye gelmeye başladı.

BBP Genel Başkan Mustafa Destici, acı haberi alır almaz sosyal medya hesabından, “Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz” derler. Muhterem babam ve aynı zamanda hocam olan bir alimi, güzel bir insanı, hayatını emrolunduğu gibi yaşamış bir müslümanı kaybetmenin hüznünü ve acısını yaşıyorum.
Mekanı cennet, makamı âli olsun” diyerek babası ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TAZİYE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise yayımladığı taziye mesajında, “BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin vefat eden babası Ali İhsan Destici’ye Allah’tan rahmet niyaz ediyor; Mustafa Bey’e, ailesine ve merhumun tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin baba acısı için yorumda bulun

    BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin baba acısı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin baba acısı için ilk yorumu yapabilirsin.