2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundular

KOCAELİ (İGFA) – İzmitli vatandaşların her koşulda belediyeye kolayca ulaşabilmesi için kurulan iletişim kanalları ile alınan talepleri müdürlüklere ileten İzmit Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü,  gerekli takip ve koordinasyon sayesinde işlem süresini kısaltarak vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor

2022 yılı içerisinde gerek çağrı merkezi, Whatsap İhbar Hattı, CİMER, Bilgi Edinme, Açık Kapı, 153;  gerekse de vatandaşlardan alınan 94 bin 646 istek ve öneriler ilgili müdürlüklere ulaştırılıp, sonuçlanana kadar gerekli olan koordinasyon sağlandı.

Ayrıca Halkla İlişkiler Müdürlüğüne gelen binlerce vatandaşa bilgilendirme yapıldı. Böylelikle temas edilen vatandaş sayısı 100 bini aştı. Alınan tüm taleplere yapılan geri aramalar ve anket çalışmalarıyla vatandaşların memnuniyetlerini tespit eden İzmit Belediyesi, yüzde 84,81’lik başarı oranıyla halkın gönlüne girmeyi başardı.

Rutin çalışmaların yanı sıra ülkemiz için önem arz eden özel günlerde gerçekleştirmiş olduğu ziyaret ve etkinliklerle farkındalık yaratan Halkla İlişkiler Müdürlüğü kurumlar arası ilişkilerin önemine de dikkat çekti.   

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canını feda etmiş şehit yakınlarına ve gazilere ziyaret gerçekleştiren İzmit Belediyesi yaptığı ziyaretlerle her zaman onların yanlarında olduğunu belirterek duyulan minnet duyguları kendilerine iletti. İzmit Belediyesi,  2022-2023 Eğitim öğretim yılının ilk zilini köy okulundaki öğrencilerle birlikte çaldı.  Hakkaniye Okulunda öğrenciler için hazırlanan sürprizler ve özel hediyelerle onlara güzel bir başlangıç yaşatan Halkla İlişkiler Müdürlüğü öğretmen ve okul yönetimlerinin her zaman yanlarında olduğunun mesajını verdi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundular için yorumda bulun

    2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundular için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2022’de 100 binden fazla vatandaşa dokundular için ilk yorumu yapabilirsin.