İzmit’te ‘sesli kitap’ hediye başvuruları sürüyor

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi, 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında görme engelli vatandaşlara binlerce sesli kitap hediye edecek

Engelli dostu İzmit Belediyesi, projeleri ile engelli bireylerin yanında olmaya devam ediyor. İzmit Belediyesi, 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında görme engelli vatandaşlara sesli kitap uygulaması hediye kodu armağan edecek.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Engelli bireylerin storytel 3 aylık sınırsız dinleme hakkına sahip olacakları hediye kodları için başvuru süresi 9-13 Ocak tarihleri arasında olacak. Başvuru için vatandaşlar, 0533 052 74 38 numaralı whatsapp hattına görme engelli bireyin ad-soyad, T.C. kimlik numarası, telefon, adres ve görme engelli raporunu gönderebilecekler. Ayrıca, görme engelli bireyin reşit olmaması halinde başvuru yaparken ebeveyn Ad-Soyad ve T.C. kimlik numarası da aynı numaraya iletilmeli.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. İzmit’te ‘sesli kitap’ hediye başvuruları sürüyor için yorumda bulun

    İzmit’te ‘sesli kitap’ hediye başvuruları sürüyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İzmit’te ‘sesli kitap’ hediye başvuruları sürüyor için ilk yorumu yapabilirsin.