Zamanı Kovalayanlar’ın Yeni Konuğu Bilardo Oyuncusu Semih Saygıner Oldu

Saat&Saat’in “Zamanı Kovalayanlar” belgeselinin yeni bölümünde Türkiye ve dünyada sayısız şampiyonluğa imza atan bilardo oyuncusu Semih Saygıner konuk oluyor.

 

Saat sektörünün Türkiye’deki güçlü markalarından Saat&Saat’in zamanın değerini bilen isimleri konuk ettiği Zamanı Kovalayanlar belgeselinin beşinci bölümü yayına girdi. Zamanı Kovalayanlar’ın yeni bölümünde Türkiye’ye bilardoyu sevdiren, Dünya Şampiyonluğu’nu getiren bilardo oyuncusu Semih Saygıner yer aldı. “Zaman tembellere beklemez, sadece çok çalışanlar zamana yarışabilir” diyen Saygıner, belgeselde bilardoyla nasıl tanıştığını, bilardo ve zaman ilişkini, kendisi için unutulmaz olan şampiyonluk maçını anlattı. 

 

Saygıner, zamana dair şunları söyledi: “Zaman doğru kullanıldığı zaman, insan eğer doğru hamleler yapıyorsa kendini ileri götürebilir. Zamanı doğru kullanmazsanız huzurlu, mutlu, başarılı olma ihtimaliniz çok zor.”  Belgeselde 1992’de Berlin Dünya Şampiyonası’nda Dünya 3 Bant Bilardo Şampiyonu Raymond Ceulemans‘ı 3-0 yendiği maçı da anlatan Saygıner,  “Bir insanın limitlerini zorlayan tek şey kendisindir. İşte o zorlayıştır, seni bir yere getiren. Kendini zorlamazsan potansiyelini asla keşfedemezsin” dedi.

 

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Zamanı Kovalayanlar’ın Yeni Konuğu Bilardo Oyuncusu Semih Saygıner Oldu için yorumda bulun

    Zamanı Kovalayanlar’ın Yeni Konuğu Bilardo Oyuncusu Semih Saygıner Oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Zamanı Kovalayanlar’ın Yeni Konuğu Bilardo Oyuncusu Semih Saygıner Oldu için ilk yorumu yapabilirsin.