Yöresel ürünler, konserlerle Yılbaşı Festivali başlıyor

ANTALYA (İGFA) – Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Yılbaşı Festivali, büyük ilgi görüyor. Yılbaşına özel süslenen Cam Piramit’te gerçekleşen festival, yeni yıl pazarı, yiyecek içecek stantları, mini lunaparkı ve sahne performanslarıyla vatandaşların ve yerleşik yabancıların buluşma noktası oldu. Antalyalılar, gün boyu süren konserler, kar yağdırma, dev kar küresi ve çeşitli atölye çalışmalarıyla yeni yıl heyecanını Yılbaşı Festivali’nde yaşıyor.

A’dan Z’ye farklı ürünlerin yer aldığı yeni yıl pazarında kadın kooperatifleri, yerleşik yabancılar ve esnafın kurduğu stantlarda yöresel ürünlerin yanı sıra yılbaşına özel ürünler ziyaretçilerle buluşuyor. Antalya’daki yerleşik yabancılar festivalde kültürlerini tanıtma fırsatı buluyor.

Festivalin üçüncü gününde sürpriz ödüllü interaktif tombala düzenlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası konseri, piyano resitaliyle renklenen festivalde ziyaretçiler keyifli zaman geçirdi. Yılbaşı Festivali 11.00-22.00 saatleri arasında 31 Aralık Cumartesi tarihine kadar açık olacak.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Yöresel ürünler, konserlerle Yılbaşı Festivali başlıyor için yorumda bulun

    Yöresel ürünler, konserlerle Yılbaşı Festivali başlıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yöresel ürünler, konserlerle Yılbaşı Festivali başlıyor için ilk yorumu yapabilirsin.