Yılın Düğün Organizasyonu Ödülü ‘Vera Palas’ın oldu

Feyzi SARIKAYA – GemlikLife / BURSA (İGFA)- 16 Aralık’ta İstanbul DoubleTree by Hilton Topkapı’da gerçekleşen ödül töreninde konuşma yapan Vera Palas Resort Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Şener Çakır, girişimcilik ve proje dalında ödül almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“Biz yola çıkarken önce Gemlik’te en iyisi olmak, sonra Bursa’da en iyisi olmak ve Türkiye’nin en iyisi olmak hedefiyle yola çıktık” diyen Çakır, “Adım adım ilerliyoruz, inşallah daha da iyi yerlerde buluşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Rüya gibi düğün organizasyonlarıyla çiftlerimizin ve ailelerinin en mutlu gününü hem kolaylaştırıyor hem de unutulmaz kılıyoruz diyen Vera Palas Resort Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Şener Çakır, “Düğün organizasyonları için çok özel bir konseptimiz var. Türkiye’de bunu uygulayan ilk ve tek organizasyon firması biziz. Havuzumuzun tam ortasına hazırladığımız platformla çiftlerimiz ilk danslarını gerçekleştiriyor. Denize sıfır havuz kenarı düğünde ortaya unutulmaz görüntüler çıkıyor” dedi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Yılın Düğün Organizasyonu Ödülü ‘Vera Palas’ın oldu için yorumda bulun

    Yılın Düğün Organizasyonu Ödülü ‘Vera Palas’ın oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yılın Düğün Organizasyonu Ödülü ‘Vera Palas’ın oldu için ilk yorumu yapabilirsin.