Yeni yılın ilk defilesi ‘Fashion’dan canlı yapıldı

İSTANBUL (İGFA) – Fashion TV Token yılbaşı partisi Fashion TV kanalı üzerinden tüm dünyada canlı yayınlandı.

Geceye Fashion TV Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat, Fashion TV Token ve BTCOLEY Kripto Para Borsası CEO’su Tolga Altay, 2022’nin Fashion TV Kraliçesi Melissa Daşdemir’in yanı sıra moda ve iş dünyasının tanınmış simaları katıldı.

Fashion TV Token ve BTCOLEY Kripto Para Borsası CEO’su Tolga Altay, yaptığı açıklamada, Fashion TV dünyasının çok büyük bir ekosisteme sahip olduğuna vurgu yaparak,”Ürün yelpazesinde moda, eğlence,lüks tüketim ürünleri,cafeler,oteller, kozmetik ürünleri, tekstil gibi ürünler mevcut. Yatırımcılar dünyanın 160 ülkesinde aktif olarak bu ürün ya da hizmetlerden faydalanabilecekler. İlk yılın sonunda 2000’den fazla ödeme noktasında FTVT Token ile ürün ya da hizmet alımı yapabilecekler. Ayrıca FTVT Token ile alacakları ürün ya da hizmet alımında ile %40 arasında indirimde sağlıyor. Ülkemizdeki ve tüm dünyadaki yatırımcılara Fashion TV Token’ın bol kazançlar sağlamasını temenni ederim “dedi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Yeni yılın ilk defilesi ‘Fashion’dan canlı yapıldı için yorumda bulun

    Yeni yılın ilk defilesi ‘Fashion’dan canlı yapıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni yılın ilk defilesi ‘Fashion’dan canlı yapıldı için ilk yorumu yapabilirsin.