Yahyalı Belediyesi işçilerinden Öztürk’e zam teşekkürü

Kayseri Yahyalı Belediyesi işçileri toplu iş sözleşmesini imzalayan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ e ziyarette bulundular.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kayseri’nin Yahyalı Belediyesi işçileri toplu iş sözleşmesiyle maaşlarına yüzde 46 zam yapan Başkan Esat Öztürk’ e teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Başkan Esat Öztürk; “ Belediye çatısı altında görev yapan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Geçen gün Hizmet İş Sendikası ile yapılan toplu iş sözleşmesi ile işçilerimize yüzde 46 oranında zam yaptık. Ağız tadıyla yesinler. betosfer harflerle yazdıran Softaoğlu Mehmed Pehlivan adına 1966’dan 1978 yılına kadar aralıksız 12 kez yapılan, 13’üncüsü de son kez betosfer giriş 1993Bu ilçeye severek hizmet ediyoruz. Biz insanımızı, ilçemizi seviyoruz. Nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Ağaç dalı ile budağı derler. İlçemize yaptığımız güzel çalışmaları Esat Öztürk tek başına yapmıyor. Sabahın erken saatlerinde iş başı yaparak akşama kadar bu ilçenin kahrını çeken sizler yapıyorsunuz. Sizler bizim kılcal damarlarımızsınız. Aldığınız zammı çocuklarınız ve aileniz ile birlikte güzel günlerde yiyiniz” diye konuştu.

İşçiler adına konuşan Hasan Hüseyin Aydoğan’ da zam vesilesiyle Başkan Esat Öztürk’e teşekkür ederek, ilçe için en iyisini yapmaya gayret ettiklerini söyledi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Yahyalı Belediyesi işçilerinden Öztürk’e zam teşekkürü için yorumda bulun

    Yahyalı Belediyesi işçilerinden Öztürk’e zam teşekkürü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yahyalı Belediyesi işçilerinden Öztürk’e zam teşekkürü için ilk yorumu yapabilirsin.