Voleybol Milletler Ligi’nde Filenin Sultanları İkinci Haftayı Zaferler ve Rekorlarla Kapattı!

Filenin Sultanları, Almanya’yı 3-1 Mağlup Etti

Filenin Sultanları, ABD’de oynanan ikinci hafta maçlarında Almanya karşısında sahaya çıktı ve maçı 3-1 kazandı. İlk seti kaybettikten sonra Türkiye, Almanya’ya fark atarak maçtan galip ayrıldı.

Sırbistan ve Güney Kore’yi de Mağlup Etti

Sırbistan ile yapılan maçta da 3-1 galip gelen Filenin Sultanları, ardından Güney Kore’yi 3-0 mağlup etti. Türkiye, bu galibiyetlerle moral depoladı.

Ebrar Karakurt ve Melissa Vargas Rekor Kırdı!

Ebrar Karakurt, Voleybol Milletler Ligi tarihinde en skorer oyuncu unvanını 1160 sayıyla elde ederken Melissa Vargas da 121 km/h ile en hızlı smaç atan oyuncu oldu. Bu oyuncular, performanslarıyla dikkatleri üzerlerine çekti.

Türkiye, ABD Karşısında Zorlu Mücadele Verdi

ABD ile 5 set süren çekişmeli maçta Türkiye, son seti 15-12 kazanarak maçı 3-2 galip tamamladı. Ebrar Karakurt, maçın parlayan yıldızlarından biri olarak öne çıktı.

Güncel Maç Sonuçları:

  • 29 Mayıs 2024: Türkiye 3 – 1 Almanya
  • 31 Mayıs 2024: Türkiye 3 – 1 Sırbistan
  • 1 Haziran 2024: Türkiye 3 – 0 Güney Kore
  • 2 Haziran 2024: Türkiye 3 – 2 ABD

Ebrar Karakurt ve Melissa Vargas, haftanın öne çıkan isimleri arasında yer aldı. Filenin Sultanları, zorlu mücadelelerden galibiyetlerle ve rekorlarla ayrılarak ikinci haftayı başarılı bir şekilde tamamladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Voleybol Milletler Ligi’nde Filenin Sultanları İkinci Haftayı Zaferler ve Rekorlarla Kapattı!
  1. Voleybol Milletler Ligi’nde Filenin Sultanları İkinci Haftayı Zaferler ve Rekorlarla Kapattı! için yorumda bulun

    Voleybol Milletler Ligi’nde Filenin Sultanları İkinci Haftayı Zaferler ve Rekorlarla Kapattı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Voleybol Milletler Ligi’nde Filenin Sultanları İkinci Haftayı Zaferler ve Rekorlarla Kapattı! için ilk yorumu yapabilirsin.