Ünlü Oyuncu Nick Pasqual, Eski Sevgilisini Bıçakladı: Yaşananlar

Nick Pasqual’un Eski Sevgilisini Bıçaklaması

34 yaşındaki ünlü oyuncu Nick Pasqual, iddiaya göre 23 Mayıs günü sabah saat 4:30 civarında eski sevgilisi Allie Shehorn’un Kaliforniya’daki evine girdi ve onu birkaç kez bıçakladı. Shehorn’un boynunda, kollarında ve karnında çok sayıda kesikler olduğu öğrenildi.

Pasqual’ın Suçlamaları ve İfade Verme Süreci

“Rebel Moon” ve “Mean Girls”teki çalışmalarıyla tanınan Pasqual, cinayete teşebbüs, birinci derece konut hırsızlığı ve kız arkadaşa zarar vermekle suçlanıyor. Günün ilerleyen saatlerinde annesi tarafından bulunan Pasqual, Los Angeles Bölgesi’ne iade edilerek mahkeme sürecine dahil edilecek. Eğer suçlu bulunursa ömür boyu hapis cezası alabilir.

Shehorn’un Yaşadığı Zorlu Süreç ve Yardım Çağrıları

Shehorn, Daily Mail tarafından görüntülenen yasaklama emrine göre Pasqual’a karşı dört ayrı olayda saldırıda bulunmakla suçlamış ve uzaklaştırma emri almıştı. Pasqual’ın kendisine karşı şiddet uyguladığı iddiaları arasında kemer kullanma, kapıları kırma, beyin sarsıntısı yaşatma, tecavüz etme ve boğma gibi ciddi suçlamalar bulunuyor.

Shehorn, saldırı sonrasında acilen hastaneye kaldırılarak yoğun bakım ünitesine alındı. Makyaj sanatçısı Jed Dornoff, yardım toplayarak Shehorn’un iyileşmesi için destek olduğunu belirtti. Talihsiz kadın, salı günü yoğun bakım ünitesinden çıkarıldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Ünlü Oyuncu Nick Pasqual, Eski Sevgilisini Bıçakladı: Yaşananlar için yorumda bulun

    Ünlü Oyuncu Nick Pasqual, Eski Sevgilisini Bıçakladı: Yaşananlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ünlü Oyuncu Nick Pasqual, Eski Sevgilisini Bıçakladı: Yaşananlar için ilk yorumu yapabilirsin.