Türkoğlu Kuyumcular Köprüsü dualarla açıldı

Tural ŞAHBAZLI (KAHRAMANMARAŞ İGFA)
Kahramanmaraş’ın Türkoğlu İlçesinde yapımı tamamlanan Kuyumcular Köprüsü açılışı yapıldı. 

Kuyumcular Mahallesinde gerçekleşen açılışa Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Hakan Dereli, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Ak Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Av. Feyzettin Okumuş, AK Parti Türkoğlu teşkilatı, STK temsilcileri, muhtarlar ve basın mensupları katıldı. 

Açılış konuşmasını yapan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş: “Ak Partili belediyeler olarak başta ülkemiz, şehirlerimiz, ilçelerimiz için yatırımlarımıza her geçen gün bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kuyumcular mahallemizde yapımı tamamlanan köprümüzün hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Kuyumcular köprüsünün ilçenin ulaşım mesafesini kısaltarak, trafiği rahatlacağının altını çizen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “100 metre uzunluğunda ve 11 metre genişliğinde, 7 ayaktan oluşan Kuyumcular Köprüsü vatandaşlarımızın ulaşımını rahatlatacak. 12 Milyon TL’lik bir yatırım olan bu köprümüzün hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Konuşmaların ardından köprünün açılış kurdelası dualarla kesilerek, açılış yapıldı.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Türkoğlu Kuyumcular Köprüsü dualarla açıldı
  1. Türkoğlu Kuyumcular Köprüsü dualarla açıldı için yorumda bulun

    Türkoğlu Kuyumcular Köprüsü dualarla açıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkoğlu Kuyumcular Köprüsü dualarla açıldı için ilk yorumu yapabilirsin.