Türkiye Futbol Federasyonundan Açıklama: Bertuğ Yıldırım Ümit Milli Takım Aday Kadrosuna Geçiş Yaptı

Bertuğ Yıldırım Ümit Milli Takım Kadrosuna Geçti

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, A Milli Takım’ın EURO 2024 için belirlenen geniş kadrosunda bulunan Bertuğ Yıldırım, Ümit Milli Takım aday kadrosuna geçiş yaptı. Bu kararla birlikte genç oyuncu Ümit Milli Takım formasıyla şans bulacak.

İskoçya İle Özel Maç

Ümit Milli Futbol Takımı, 3 Haziran tarihinde İstanbul’da Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda İskoçya ile özel bir maçta karşılaşacak. Mücadele saat 20.00’de başlayacak ve genç yetenekler kendilerini gösterme fırsatı bulacak.

A Milli Takım Hazırlıkları Devam Ediyor

A Milli Takım ise EURO 2024 hazırlıkları kapsamında 4 Haziran’da deplasmanda İtalya ile karşılaşacak. Bu maçın ardından 11 Haziran’a kadar Ümit Milli Takım ile kamp yapacak olan A Milli Takım, iki antrenman maçı oynayarak kendisini turnuvaya hazırlayacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Türkiye Futbol Federasyonundan Açıklama: Bertuğ Yıldırım Ümit Milli Takım Aday Kadrosuna Geçiş Yaptı
  1. Türkiye Futbol Federasyonundan Açıklama: Bertuğ Yıldırım Ümit Milli Takım Aday Kadrosuna Geçiş Yaptı için yorumda bulun

    Türkiye Futbol Federasyonundan Açıklama: Bertuğ Yıldırım Ümit Milli Takım Aday Kadrosuna Geçiş Yaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye Futbol Federasyonundan Açıklama: Bertuğ Yıldırım Ümit Milli Takım Aday Kadrosuna Geçiş Yaptı için ilk yorumu yapabilirsin.