Türk Sağlık-Sen: Şiddetin her türlüsünü lanetliyoruz

Kocaeli’de Körfez Fatih Aile Sağlığı Merkezi’nde yaşanan şiddet olayı sonucu Kocaeli Şehir Hastanesi’nde sevk edilen Aile Hekimlerini Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker ve Türk Sağlık Sen Aile Hekimleri Komisyon Başkanı Aile Hekimi İbrahim Yıldız ziyaret etti.

KOCAELİ (İGFA) – Körfez İlçede faaliyet gösteren Fatih Aile Sağlığı Merkezinde yaşanan Şiddet olayı sonucu Kocaeli  Şehir Hastanesinde sevk edilerek tedavileri devam eden Türk Sağlık Sen Aile Hekimliği Komisyon üyesi A. Murat Kazanı ve Aile Hekimi Y. Sarıkaş’ı Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Ömer Çeker ve Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Aile Hekimi Komisyon Başkanı İbrahim Yıldız Şehir Hastanesinde ziyaret ettiler. Ziyaret sonrası Şube Başkanı Çeker açıklama yaptı.

Başkan Çeker, Körfez’de faaliyet gösteren Fatih Aile Sağlığı Merkezi’nde yaşanan şiddet olayında şiddete maruz kalan hekimlere, Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarına ve tüm sağlık camiasına geçmiş olsun dileklerini iletti. “Türk Sağlık Sen olarak şiddetin her türlüsünü lanetliyor ve kınıyoruz” diyen Başkan Çeker, “Temennimiz şiddetin sonlandırılması için gerekli düzenlemeler bir an önce hayata geçirilmesidir. Sendika olarak konun takipçisi olacağız.” dedi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Türk Sağlık-Sen: Şiddetin her türlüsünü lanetliyoruz
  1. Türk Sağlık-Sen: Şiddetin her türlüsünü lanetliyoruz için yorumda bulun

    Türk Sağlık-Sen: Şiddetin her türlüsünü lanetliyoruz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türk Sağlık-Sen: Şiddetin her türlüsünü lanetliyoruz için ilk yorumu yapabilirsin.