SON DAKİKA HABERİ: CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ankara’da bir araya gelecek – Son Dakika Türkiye Haberleri

Son dakika haberi! Anadolu Ajansı’nın haberine göre, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, altılı masanın cumhurbaşkanı adayı belirleme süreciyle ilgili açıklamalarının ardından CHP’li büyükşehir belediye başkanlarının Ankara’ya hareket ettiği belirtildi.Belediye başkanlarının cumartesi günü Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın ev sahipliğinde toplantı yapacakları öğrenildi.Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın, depremle ilgili çalışmalar nedeniyle toplantıya katılması beklenmiyor.Öte yandan CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Beldesinden büyükşehrine kadar tüm belediye başkanlarımızla birlikte, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde geleceğe yürüyoruz. Azimli, kararlı ve umutluyuz. Hep beraber çalışacak, hep beraber kazanacağız.” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Ntv

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Dünya
  • SON DAKİKA HABERİ: CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ankara’da bir araya gelecek – Son Dakika Türkiye Haberleri
  1. SON DAKİKA HABERİ: CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ankara’da bir araya gelecek – Son Dakika Türkiye Haberleri için yorumda bulun

    SON DAKİKA HABERİ: CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ankara’da bir araya gelecek – Son Dakika Türkiye Haberleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SON DAKİKA HABERİ: CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ankara’da bir araya gelecek – Son Dakika Türkiye Haberleri için ilk yorumu yapabilirsin.