Sivas’ta baraja su takviyesi için hummalı çalışma

SİVAS (İGFA) – Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, DSİ 19. Bölge Müdürü Zafer Aslan ile birlikte Seyfebeli, Organize Sanayi Bölgesi ve Çayboyu bölgesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Kent için büyük önem taşıtan projeyi adım adım takip ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Son günlerdeki yağışlı havadan sonra arazi şartları zorlaştı. Gerek yüklenici firma, gerekse DSİ Bölge Müdürlüğümüz yoğun bir çalışma ile hız kesmeden devam ediyorlar. Zamanla yarışarak projeyi devam ettiriyoruz. Yağış olsa da, şartlar zorlaşsa da inşallah fedakârca çalışarak Sivas’ın su sorununu çözecek projenin ilk etabını en kısa zamanda bitirmeyi arzuluyoruz.” dedi.

Sivas’ta planlı su kesintilerinin devam ettiğine vurgu yapan Başkan Bilgin, bu konuda vatandaşlardan da anlayış beklediklerini söyledi.

Başkan Bilgin, çalışmaların kısa sürede tamamlayarak sorunu ortadan kaldırılacağını kaydetti.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Sivas’ta baraja su takviyesi için hummalı çalışma için yorumda bulun

    Sivas’ta baraja su takviyesi için hummalı çalışma için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sivas’ta baraja su takviyesi için hummalı çalışma için ilk yorumu yapabilirsin.