Sivas’ta 300 personel, 74 araçla kışa hazır

SİVAS (İGFA) – Vatandaşların kış mevsimi boyunca kar ve buzlanma dolayısıyla mağdur olmaması adına Sivas Belediyesi tüm hazırlıklarını tamamladı.

Kış aylarının gelmesiyle birlikte yoğun kar yağışına karşı 300 personel 74 araçtan oluşan kar temizleme ekipleri 7 gün 24 saat hazır bekliyor.

Ekipleri ziyaret ederek yapılan hazırlıkları yerinde inceleyen Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, ekiplere görevlerinde kolaylık ve başarılar diledi.

Başkan Bilgin, tüm ekiplerin araç ve gereçlerle birlikte kışa hazır olduklarını belirterek, “Diğer kurumlarımız ile de irtibatlı ve istişare halinde ilimiz merkezinde ve il genelinde hizmete hazırız. Rabbimden kazasız belasız bol ve bereketli bir sezon diliyorum. İnşallah güzel bir yağışla birlikte ki şu süreçte bizler için çok çok önemli, bol rahmetli bir sezonu geride bırakırız. Ben çalışma arkadaşlarımıza vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.” dedi.

Daha sonra Başkan Bilgin, kar temizleme ekiplerinde yer alan çalışanlarla sohbet ederek tatlı ikramında bulundu.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Sivas’ta 300 personel, 74 araçla kışa hazır
  1. Sivas’ta 300 personel, 74 araçla kışa hazır için yorumda bulun

    Sivas’ta 300 personel, 74 araçla kışa hazır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sivas’ta 300 personel, 74 araçla kışa hazır için ilk yorumu yapabilirsin.