SGM kursiyerleri adrenalinle tanıştı

Sakarya’da Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) ‘Çocuk Gelişimi ve Eğitimi’ kursiyerleri Macera Park’ta adrenalin dolu bir gün geçirdi.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi Macera Park, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. 7’den 70’e herkese hitap eden Macera Park, eğitici ve öğretici parkurlarının yanı sıra tecrübeli eğitmen kadrosu ile hem eğlendiriyor hem de öğretiyor.

Macera Park, son olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından yetişkinlere yönelik düzenlenen ‘Çocuk gelişimi ve eğitimi’ kursiyerlerini ağırladı.

Kursiyerler yaparak ve yaşayarak öğrenme, iletişim kurma, takım halinde çalışabilme, rekabet edebilme, yardımlaşma gibi davranış biçimlerini deneyimlediler. Zorlu parkurlardan geçen kursiyerler, günün sonunda Macera Park eğiticilerine ve Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müsürlüğüne teşekkür etti.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. SGM kursiyerleri adrenalinle tanıştı için yorumda bulun

    SGM kursiyerleri adrenalinle tanıştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SGM kursiyerleri adrenalinle tanıştı için ilk yorumu yapabilirsin.