Servetiye Camii Köyü – Kirazpınar ile Yuvacık Hacıhaliller köy yolu asfaltlandı

Büyükşehir, Başiskele Servetiye Camii Köyü (Yuvacık Barajı yukarısı), Kirazpınar yolu ile Yuvacık Hacıhaliller köy yolunu asfaltladı

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi üstyapısı tamamlanmamış köy yolu bırakmıyor. Kent merkezinde cadde ve bulvarlarda olduğu gibi köy yollarında da konforlu ve güvenli ulaşım olanakları sağlanması için üstyapı çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Başiskele Servetiye Camii Köyü (Yuvacık Barajı yukarısı), Kirazpınar yolu ile Yuvacık Hacıhaliller köy yolunu asfaltlayarak vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım imkânlarından faydalanmasını sağladı.

 

STABİLİZEYDİ ASFALTLANDI

4 kilometre uzunluktaki stabilize toprak yol olan Başiskele ilçesi Servetiye Camii Köyü (Yuvacık Barajı yukarısı), Kirazpınar yolu asfaltlanarak vatandaşın hizmetine sunuldu. Yol boyunca yağmur suyunun tahliyesi için yol kenarına v kanal yapıldı. Plent miks temel serimi de yapılan yolda 7 bin ton asfalt serildi.

 

YUVACIK HACIHALİLLER YOLU

Başiskele Yuvacık Hacıhaliller köy yolunu asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi, baraj yolundan Hacıhaliller Köyüne ulaşımın sağlandığı 5 bin 300 metre uzunluktaki yolu da asfaltladı. 8 bin ton asfalt serilen yolda yolun tehlike arz eden kısımlarında oto korkuluklar yapıldı. Yol boyunca yağmur suyunun tahliyesi için v kanal yapıldı.

 

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Gündem
  • Servetiye Camii Köyü – Kirazpınar ile Yuvacık Hacıhaliller köy yolu asfaltlandı
  1. Servetiye Camii Köyü – Kirazpınar ile Yuvacık Hacıhaliller köy yolu asfaltlandı için yorumda bulun

    Servetiye Camii Köyü – Kirazpınar ile Yuvacık Hacıhaliller köy yolu asfaltlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Servetiye Camii Köyü – Kirazpınar ile Yuvacık Hacıhaliller köy yolu asfaltlandı için ilk yorumu yapabilirsin.