Selçuk İnan Açıkladı

Genç teknik adam, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Süper Lig’de deplasmanda oynadıkları Atakaş Hatayspor maçının ardından kötü hava koşulları nedeniyle bölgede kaldıklarını ve depremi orada yaşadıklarını belirtti.

İnan, deprem anında İskenderun’da ailesiyle olduğunu aktardı.

“Tüm bölge halkıyla underoverbet beraber bu korkutan anları ben de yaşadım. Deprem sırası ve sonrası görmüş olduğum manzara kelimelerle ifade edemeyeceğim kadar acı ve çaresizlik doluydu. Görmüş olduklarım ne kadar acıysa sonrası güzel ülkemin, güzel insanlarının tek yürek canla başla yardımlaşması da bir o kadar içimi ısıttı. Devletimiz her ne kadar bütün imkanlarını seferber etse de bölge halkının çok daha fazla desteğe ihtiyacı olduğunu söylemek istiyorum.

Hepimizin büyük-küçük, az-çok, maddi-manevi demeden destek ve birlik olma underoverbet giriş zamanı. Depremde vefat edenlere rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Yardım bekleyen, enkaz altında bulunan insanların bir an önce sağ salim çıkarılması için dua ediyorum. Geçmiş olsun Türkiyem.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Selçuk İnan Açıkladı için yorumda bulun

    Selçuk İnan Açıkladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Selçuk İnan Açıkladı için ilk yorumu yapabilirsin.