Sedef Şahin, oyunculuktan ayrılıp tiyatro öğretmeni oldu

‘Adını Feriha Koydum’ dizisindeki ‘Cansu’ karakteriyle tanınan Sedef Şahin, oyunculuktan ayrılıp tiyatro öğretmeni olarak çalışmaya başladı.

Başrollerini Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un paylaştığı, yıllar önce yayınlanan ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde ‘Cansu’ karakterine hayat veren Sedef Şahin, oyunculuk kariyerine ara vererek yeni bir mesleğe adım attı.

Sedef Şahin, özel bir üniversitede tiyatro alanında öğretim üyesi olarak çalışmaya başladı. Bu mutlu haberi Instagram hesabından duyuran Şahin, “Bugün yepyeni bir sayfa açıldı hayatımda ve öğretim üyesi oldum. O kadar mutlu ve gururluyum ki… Yıldız hocamın, meleğimin bana vasiyetiydi öğrenci yetiştirmem. Ben de ‘Hazır hissettiğimde söz hocam’ demiştim. Bugün ilk adımımı attım ve ilk dersimizi yaptık. Arayıp söyleyemedim, yanınıza koşamadım belki ama bizi izlediğinize eminim hocam. Heyecanla gözlerime bakan tüm öğrencilerime teşekkür ederim. Dilerim yolumuz uzun ve güzelliklerle dolu olur. İlk göz ağrılarım ve özel olacaksınız. Çok yaşayın, sevgiyle, aşkla” ifadelerini kullandı.

Sedef Şahin’in bu gönderisine tebrik mesajları yağdı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Sedef Şahin, oyunculuktan ayrılıp tiyatro öğretmeni oldu için yorumda bulun

    Sedef Şahin, oyunculuktan ayrılıp tiyatro öğretmeni oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sedef Şahin, oyunculuktan ayrılıp tiyatro öğretmeni oldu için ilk yorumu yapabilirsin.