Sarıkamış Kayak Merkezi’nde Kar Kalınlığı Rekor Seviyede!

140 Santimetrelik Kar Kalınlığıyla İkinci Etap Pistler Açıldı

Sarıçam ormanları ve uzun kayak pistleriyle ünlü Sarıkamış Kayak Merkezi, ikinci etap pistlerinde ölçülen \140 santimetrelik kar kalınlığıyla dikkat çekiyor. Gece sıcaklığının sıfırın altında olduğu merkezde, kar kalitesi ilkbaharın başlangıcında bile bozulmamış durumda.

Turistler, Kayak ve Snowboard Keyfinin Tadını Çıkarıyor

Yerli ve restbet yabancı turistler, Sarıkamış Kayak Merkezi’nde kayak ve snowboard yaparak eğlenceli vakit geçiriyor. Aileler ise çocuklarıyla kızakla kayarak unutulmaz anlar yaşıyor. Merkezdeki otel genel müdürü Kemal Sönmez, çevre illerden gelen misafirlerin yoğun ilgisinden memnuniyet duyduklarını belirtti. restbet giriş

Mart Ayı, Kış Sporlarının En Güzel Zamanı

Ankara’dan gelen bir ziyaretçi olan Ediz Tütüncü, “Sarıkamış anlatılmaz yaşanır. Mart ayı kayağın en güzel zamanı. Her şey mükemmel ancak ayrılmak zor geliyor” şeklinde memnuniyetini dile getirdi. Kayak ve snowboard eğitmeni İsmail Doğru ise sezon rest bet sonuna yaklaşmalarına rağmen bölgedeki kristal karı ve sarıçam ormanlarını vurgulayarak herkesi merkeze davet etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Sarıkamış Kayak Merkezi’nde Kar Kalınlığı Rekor Seviyede! için yorumda bulun

    Sarıkamış Kayak Merkezi’nde Kar Kalınlığı Rekor Seviyede! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sarıkamış Kayak Merkezi’nde Kar Kalınlığı Rekor Seviyede! için ilk yorumu yapabilirsin.