Sapanca'da Göl Mahallesi'nde altyapı çalışmaları

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sapanca Göl Mahallesi’nde yaşanan su sorunlarına kesin ve kalıcı çözüm olmak için başlattığı 4 bin metrelik hat çalışmasının bin metrelik kısmını tamamladı. Yeni hat en kısa sürede faaliyete girecek.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), her geçen gün gelişim ivmesi hız kazanan ve eşsiz doğası ile adeta turizm cenneti olan Sapanca’nın altyapı sorunlarının çözüme kavuşturuyor.

Göl Mahallesi’nin artan nüfusu ve yeni yerleşim yerleri göz önünde bulundurularak başlatılan 4 bin metrelik yeni içme suyu hat çalışmalarının bin metrelik kısmı tamamlandı.

Aralıksız şekilde devam eden çalışmalar neticesinde hattın 3 bin metrelik kısmının da yakın zamanda tamamlanması hedefleniyor.

Kurum tarafından yapılan açıklamada ise, “Yeni içme suyu hat projesinde devam eden çalışmalar nedeniyle verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, vatandaşlarımızın alternatif güzergahları kullanmalarını rica ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Sapanca'da Göl Mahallesi'nde altyapı çalışmaları için yorumda bulun

    Sapanca'da Göl Mahallesi'nde altyapı çalışmaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sapanca'da Göl Mahallesi'nde altyapı çalışmaları için ilk yorumu yapabilirsin.