Sakarya'nın dev altyapısı için trafiğe kısmi kapama

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Kazımpaşa bölgesinde sürdürdüğü altyapı çalışmaları kapsamında Kurtuluş ve 18 Nisan caddeleri arasında bulunan güzergahı 5 Temmuz Çarşamba gününden itibaren kısmi olarak trafiğe kapatacak.

SAKARYA (İGFA)- Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ),  Kazımpaşa Mahallesi ve bölgedeki diğer mahallelerin evsel atıksularını uzun yıllar boyunca Karaman Atıksu Arıtma Tesisi’ne güvenle ulaştırılacak 17 bin 500 metrelik atık su hat imalatında çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar kapsamında Kazımpaşa Kurtuluş ve 18 Nisan caddeleri arasında bulunan 2 bin 500 metrelik güzergah, 5 Temmuz Çarşamba gününden itibaren kısmi olarak trafiğe kapatılacak.

Vatandaşları mağdur olmaması için kısım kısım yürütülecek çalışmaların ilk etabı Çarşamba günü başlatılmış olacak.

SASKİ tarafından yapılan açıklamada, “ Uzun yıllardır altyapı sorunu yaşayan Kazımpaşa bölgesinin sorunlarını hayata geçirdiğimiz proje ile kesin çözüme kavuşturacağız. Çalışmalarımız boyunca yaya ve sürücülerin, aynı zamanda bölgede ikamet eden vatandaşlarımızın mağdur olmaması için projemizi kısım kısım yürüteceğiz. Altyapı çalışmaları tamamlanan kısmı öncelikle trafiğe açacağız sonrasında ise diğer bölgelere başlayacağız. Ekiplerimizin yoğun bir mesai harcayacağı projemizin çalışmaları boyunca vatandaşlarımızdan da sağduyulu olmalarını rica ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Sakarya'nın dev altyapısı için trafiğe kısmi kapama için yorumda bulun

    Sakarya'nın dev altyapısı için trafiğe kısmi kapama için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sakarya'nın dev altyapısı için trafiğe kısmi kapama için ilk yorumu yapabilirsin.