Sakaryalı sporcular Dünya Şampiyonası için geri sayımda

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü güreş sporcuları, Ürdün’de düzenlenecek U20 Dünya Güreş Şampiyonası’nda mindere çıkmaya hazırlanıyor.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi güreş sporcuları, uluslararası organizasyonlarda boy göstermeye devam ediyor.

Ürdün’de gerçekleştirilecek U20 Dünya Güreş Şampiyonası’nda mindere çıkmaya hazırlanan sporcular, başarılarına bir yenisini daha eklemek istiyor.

Toplamda 4 sporcunun katılacağı şampiyonada, Muhammed Ali Göçmen 72 kilogramda, Muhittin Emre Helvacı 97 kilogramda Türk Milli Takım bünyesinde mücadele verecek. Sporculardan İlias Jason Ayhan 63 kilogramda, Hamza Sertcanlıise 87 kilogramda mindere çıkacak.

14-20 Ağustos tarihleri arasında başkent Amman’da gerçekleştirilecek şampiyonaya, sporseverlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Sakaryalı sporcular Dünya Şampiyonası için geri sayımda için yorumda bulun

    Sakaryalı sporcular Dünya Şampiyonası için geri sayımda için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sakaryalı sporcular Dünya Şampiyonası için geri sayımda için ilk yorumu yapabilirsin.