Sakarya Geyve’de 3 mahalleye içme suyu deposu

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Geyve Sarıgazi, Hırka ve Doğançay mahallerine kesintisiz içme suyu sağlayacak 3 adet depo inşa etti.

İnşası tamamlanan ve bölgeye içme suyu sağlayan altyapı hatları ile entegre şekilde çalışmaya başlayan depolar sayesinde su kesintileri tarihe karışacak. 

İhtiyaç duyulan bölgelere inşa edilen içme suyu depoları ile su kesintilerinin önüne geçen Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Geyve Sarıgazi, Hırka ve Doğançay mahallerine kurulan 3 adet içme suyu deposu ile bölge kesintisiz içme suyu ile buluşturuldu.

Tarım ve hayvancılığın yoğun olarak yapıldığı bölgeye inşa edilen depolar sayesinde abonelerin musluklarına su, kesintisiz şekilde ulaştırıldı. Kurum tarafından yapılan açıklamada ise, mahalle sakinlerine sorunsuz şekilde hizmet edecek yeni depoların hayırlı olması temennisinde bulunuldu.
 

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Sakarya Geyve’de 3 mahalleye içme suyu deposu için yorumda bulun

    Sakarya Geyve’de 3 mahalleye içme suyu deposu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sakarya Geyve’de 3 mahalleye içme suyu deposu için ilk yorumu yapabilirsin.