Roma’da Ünlü Şef Gabriele Rubini Saldırıya Uğradı

Şef Gabriele Rubini’nin Saldırıya Uğraması

Roma’nın ünlü şeflerinden Gabriele Rubini, dün gece saldırıya uğradı. Saldırganlar tarafından evinin önünde beklenen Rubini, yüzü ve gözü şişmiş halde X platformunda açıklamalarda bulundu.

Sosyal Medyada Tepkiler

Rubini, saldırı sonrası sosyal medya hesabından saldırganların kimliği hakkında sert ifadeler kullandı. Bu paylaşımın ardından pek çok kişi saldırıya tepki gösterdi ve şef Rubini’ye destek mesajları iletti.

Dayanışma Mesajları

Roma Sapienza Üniversitesi öğrencileri, Filistin’e destek için kurdukları çadır eyleminde Gabriele Rubini’ye destek mesajı verdi. Ayrıca Birleşmiş Milletler Filistin Özel Raportörü Francesca Albanese de Rubini’ye destek mesajı yayınladı.

Rubini’nin Teşekkürü

Sabah saatlerinde hastaneden paylaştığı fotoğrafla destek ve dayanışma mesajlarına teşekkür eden Gabriele Rubini, saldırganların en kısa sürede adalet önünde hesap vermesini umduğunu belirtti.

Şef Rubio’nun Kariyeri

Eski ragbi oyuncusu olan 41 yaşındaki Gabriele Rubini, sporu bıraktıktan sonra aşçılık belgesi almış ve mutfak programlarıyla ün kazanmıştır. Rubini, “Şef Rubio” olarak tanınmaktadır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Roma’da Ünlü Şef Gabriele Rubini Saldırıya Uğradı için yorumda bulun

    Roma’da Ünlü Şef Gabriele Rubini Saldırıya Uğradı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Roma’da Ünlü Şef Gabriele Rubini Saldırıya Uğradı için ilk yorumu yapabilirsin.