Ramazanın yıldızı akıllı telefon oldu

Ramazan ayında tercihlerde akıllı telefonlar en çok ilgi gören ürün grubu olurken, telefon aksesuarlarından kulaklıklara, akıllı saatlerden drone’a pek çok ürün de tercihlerde öne çıktı.

İSTANBUL (İGFA) – Teknosa, Ramazan ayı boyunca en çok tercih edilen ürünleri açıkladı.

Verilere göre yıl içinde de liste başı olan akıllı telefonlar, Ramazan ayında da tercihlerde ilk sırada yer aldı.

Ramazan ayında en çok sırasıyla akıllı telefon, cep telefonu şarj cihazı, bluetooth kulaklık, cep telefonu kılıfı ve kablosu, mouse, kulakiçi kulaklık, akıllı saat, tablet ve LCD TV ürünler tercih edildi.

Bir önceki aya göre adetsel olarak en çok drone, ısıtıcı, aksiyon kamera, konsol aksesuar, ekran kartı, akıllı band, tam otomatik espresso makinesi, fritöz ve VR ürünlerinin satışında artış görüldü.

KADINLAR FRİTÖZ, ERKEKLER LCD TV SATIN ALDI

Kadınlar, evin en büyük yardımcıları fritöz ve şarjlı süpürgenin yanı sıra kulak içi kulaklık, ütü ve saç şekillendirme makinesi ürünlerine ilgi gösterirken, erkeklerin tercihlerinde daha büyük ekranlı LCD TV’ler, yüksek hafızalı tabletler ve erkek bakım kitleri öne çıktı.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Ramazanın yıldızı akıllı telefon oldu için yorumda bulun

    Ramazanın yıldızı akıllı telefon oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ramazanın yıldızı akıllı telefon oldu için ilk yorumu yapabilirsin.