Mustafa Yalçın Genç Talas Belediyespor’u ağırladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Mevlana Sosyal Tesisinde gerçekleştirilen organizasyonda sporcularla buluşan Kayseri’nin Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, spor kulüpleri için altyapıların çok önemli olduğunun altını çizerek Talasgücü’nün ve sporcuların daha iyi yerlere gelmesi için her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Başkan Yalçın sözlerine şöyle devam etti: “Altyapı çok önemli. Spor kategorisinde ‘yıldız’ diye anılan çocuklarımızın başarılara ile gurur duyduk. Anne babalarımıza sesleniyorum; sizin için değerli olan bizim için de değerlidir. Sizin evlatlarınız bizim de evlatlarımız.”

Genç futbolculara yaklaşan Liselere Giriş Sınavı için de başarılar dileyen Başkan Yalçın, “Futbolda gösterdiğiniz başarının aynısını LGS’de de göstereceğinize inanıyorum. Hepinize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

VELİLERDEN BAŞKAN YALÇIN’A TEŞEKKÜR

Programda söz alan futbolcu velileri de verdikleri destekten dolayı Başkan Yalçın’a teşekkür etti. Talasgücü Belediyespor bünyesinde her türlü imkanın sağlandığına dikkat çeken veliler, Başkan Yalçın’ın yanı sıra emeği geçen tüm yetkililere teşekkürlerini dile getirdi.  

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Mustafa Yalçın Genç Talas Belediyespor’u ağırladı
  1. Mustafa Yalçın Genç Talas Belediyespor’u ağırladı için yorumda bulun

    Mustafa Yalçın Genç Talas Belediyespor’u ağırladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mustafa Yalçın Genç Talas Belediyespor’u ağırladı için ilk yorumu yapabilirsin.