Muratpaşalı Sultanlar Antalya'yı temsil edecek

Antalya’yı Sultanlar Ligi’nde temsil edecek Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop kadın voleybol takımıyla kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başknı Ümit Uysal, “Rüyalar şehrinin rüyalar takımı olabiliriz” dedi.

ANTALYA (İGFA) – Antalya’yı kadın voleybolunun dünyadaki en iyi liglerinden Sultanlar Ligi’ne taşıyan Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop,ligde 14 Ekim’de Çukurova Belediyesi’yle yapacağı ilk maç öncesi kahvaltıda bir araya geldi.

Erdal İnönü Parkı’nda gerçekleşen kahvaltıda Sigorta Shop’un CEO’su Aydın Kaya da yer aldı.

Sultanlar Ligi’nin tüm dünyada takip edilen bir lig olduğunu söyleyen Başkan Uysal, “Bu ligin flaş takımı olmaya adayız. Şehrimiz markasıyla bütünleştiğinde bütün dünyada özel bir fan kitlemiz oluşacağını düşünüyoruz” dedi. Başkan Uysal, “Takımımız, Antalya markası kadar güçlü olacağını sezon öncesi kupa maçlarında hissettirdi. Şu anda ligin en fazla merak edilen takımı durumundayız. İnanıyorum ki sezonda bütün voleybol camiasının merakını pozitif anlamda gidereceğiz.Rüyalar şehrinin rüya takımı olabiliriz.” dedi.

Kahvaltı sonrasında takımın 3 oyuncusu için doğum günü pastası kesildi.

Muratpaşa’nın Sultanları, Sultanlar Ligi’nde ilk maçını, 14 Ekim’de deplasmanda Çukurova Belediyesi’yle oynayacak.

Sultanlar Ligi’nde ikinci, kendi evinde ilk olan maçına 18 Ekim’de çıkacak. Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmada Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop, Nilüfer Belediyesi ile karşılaşacak.

Muratpaşa Belediyesi, 21 Ekim’de ise Sarıyer Belediyesi maçı için İstanbul deplasmanına gidecek.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Muratpaşalı Sultanlar Antalya'yı temsil edecek için yorumda bulun

    Muratpaşalı Sultanlar Antalya'yı temsil edecek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Muratpaşalı Sultanlar Antalya'yı temsil edecek için ilk yorumu yapabilirsin.