Müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaştı… 45 bin öğretmen atanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 45 bin yeni öğretmen ataması yapılacağını duyurdu. Atanacak öğretmenler öncelikle afet bölgelerinde görevlendirilecek.

ANKARA (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından öğretmen atamasına ilişkin bir paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımında, “Sevgili vatandaşlarım, eğitim camiamızın değerli üyeleri, buradan sizlerle bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Eğitim sistemimizin kalitesini artırmak, eğitim kadromuzu daha da güçlendirmek için 45 bin yeni öğretmen ataması yapacağız. Atanacak öğretmenlerimizi öncelikli olarak depremin yaralarını sarmak için afet bölgelerinde görevlendireceğiz. Tüm öğretmenlerimize, ailelerine, öğrencilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Açıklama sonrasında Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer de, 45 bin yeni öğretmen atama kararının ülkemize, milletimize ve eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

Bakan Özer, Atama takvimi ve branş dağılımını en kısa sürede açıklanacağını duyurdu.Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaştı… 45 bin öğretmen atanacak için yorumda bulun

    Müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaştı… 45 bin öğretmen atanacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaştı… 45 bin öğretmen atanacak için ilk yorumu yapabilirsin.